bilet al
Firma Ekle Detaylı Firma Ara İçeriği Paylaşın Butonu
Sık Sorulan Sorular
SivasSanayiRehberi.Com’ u Soru ve Cevaplarla Tanıyın…
 
 SivasSanayiRehberi.Com Nedir?           
 
SivasSanayiRehberi.Com Sivas Merkez ve İlçeleri için internet üzerinde hizmet veren online sanayi firmaları rehberidir. 
 
SivasSanayiRehberi.Com Bir Sanayi Firmaları Rehberi. Peki Firma Nedir, Neleri Kapsar?
 
Firma sözcük anlamı olarak; Tüzel kişiliği olsun olmasın bir ekonomik etkinlik birimidir. Bizim “Firma” olarak genellediğimiz kavram ise her türlü esnaf ve sanatkarı, hizmet erbabını, şirketleri, tacirleri, fabrikaları, sivil toplum kuruluşlarını ve diğer tüm ekonomik faaliyet sektörlerini kapsamaktadır.
 
SivasSanayiRehberi.Com'un Amacı Nedir?
 
Amacımız birçok il ve ilçede benzer yapıya sahip örnekleri bulunan firma rehber gibi arayan ve aranan arasında köprü kurmak, firmaların internet üzerinden kolay bulunabilmesini ve kendini tanıtabilmesini sağlamak, en ekonomik tanıtım ve reklam aracı olan internetin firmanız ve il-ilçe halkımız için faydalı olması adına uygun altyapı ve imkanları sunmaktır.
 
SivasSanayiRehberi.Com'da yer almak için ne yapmak gerekir?
 
Kayıtlı firmalar arasında yer almak için SivasSanayiRehberi.Com site temsilcisi işyerinizi ziyarette bulunacaktır. Dilerseniz bizimle iletişime geçerek yetkilimizin size hemen ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Veya sitemiz üzerinde bulunan “Firma Ekle” butonunu tıklayarak firmanızı kaydedebilir, ödeme yaptıktan sonra da firmanızın kayıtlarımızda hemen aktif hale gelmesini sağlayabilirsiniz. 
 

Üyelik Şartları ve Ayrıntıları Nedir?

SivasSanayiRehberi.Com'da 2 çeşit üyelik sistemi bulunmaktadır; Üyelik ve Sektör Sponsor ü Üyelik.
Üyelik: 
İletişim bilgileri,
Kısa firma tanıtım yazısı
Firma logo, kartvizit veya resminden oluşur.
 
Sektör Sponsor Üyelik ise tamamen Dikkat çekicidir detaylıdır:
İletişim bilgileri
internet sitesi adresi
Mail adresi
5 adet firma resmi
4 det iletişim numarası
Detaylı firma bilgisi
Firma logo, kartvizit
Sektör Banner kaydı
 
Arama Motorlarında Gözükecek miyim?
 
Web sitemiz arama motorlarına uygun bir şekilde yapılandırılmıştır. Eklenen firmalar çok kısa bir süre içinde google vb. arama sitelerinde görüntülenmektedir.
 
SivasSanayiRehberi.Com’ un Hedefi Nedir?
 
Oluşturduğumuz bu web sitesiyle ilimizin en işlevsel Sanayi Rehberi web sitesi olmak, gerek üye firmalar gerek il ve ilçe halkımız için en iyi hizmeti ve altyapıyı sunmaktır.
SivasSanayiRehberi.Com hedeflerine ulaşmak adına her türlü teknik altyapıyı oluşturmayı, tanıtım ve reklam adına gereken her türlü faaliyeti yapmayı taahhüt eder.
 
SivasSanayiRehberi.Com Sadece Firma Rehberi midir?
 
Öncelikli faaliyet alanımız firma rehberidir. Fakat web sitemizde sanayici esnaflarımız; oto tamirciler, oto boyacılar, oto döşemeciler, organize sanayiciler, büyük fabrikalar, oto kaportacılar, otomotiv sektörü, oto akaryakıt istasyonları, matbacılar, kaşeciler, reklamcılar, cephe reklamcıları, baskı, inşaatcılar, inşaat müteahitler, yapsat, mimarlar, mühendisler, jeolojiciler, zemin etüt firmaları, tekstil, çeyizciler, tül perdeciler, temizlik şirketleri, stor perde, perde yıkamacılar, kuru temizlemeciler, temizlikçiler, iletişim bayileri, halı yıkamacılar, oto elektrikçiler, oto elektronikçiler, ithalat firmları, ihracat firmaları, gıda toptancılar, demir çelik, inşaat malzemeciler, fırıncılar, sivas pide fırını, demir doğramacılar, pvc firmları, aluminyum firmları, kapı imalatçıları, duvar kağıtcılar, laminat parkeciler, prefabrik yapılar, prefabrik firmalar, demir iskeleciler, kamera güvenlik sistemleri, uydu sistemleri, yetkili teknik servisler, medikalciler, oyuncakcılar, plastik sanayi firmaları, pvc boru imalatı, bilgisayar teknik servis, kargocular, evden eve taşımacılar, evden eve nakliyatcılar, kimyasal ürünler, tarım aletleri, tarım firmaları, besicilik, çiftlikler, organik ürünler, organik bal, mermerciler, mermer fabrikaları, mermer firmaları, mermer sanayi, asansörcüler, iş makinaları, hafriyatcılar, vinç firmaları, keresteciler, mobilyacılar, mutfak dolapcılar, döşemeciler, beyaz eşya servisleri, kurtarıcı, çekiciler, sigorta acanteleri, sigortacılar, bahce peyzajcılar, yapı denetim firmaları, hurdacılar, geri dönüşüm firmaları, su arıtmacılar, gibi birçok sanayi esnaflarımıza hizmet etmeye önem veriyoruz.
Kurumsal
Bilgi
Gizlilik ve Kullanım
Bizi Takip Edin
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
 
Copyright © 2015-2016 OfoSoft Bilişim      

 

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle