bilet al
Firma Ekle Detaylı Firma Ara İçeriği Paylaşın Butonu
Hakkımızda
Gittikçe küçülen ve küreselleşen dünyada her kuruluş ve birey artık bilgiye anında erişebilmektedir. Bu sistemin dışında kalmak, firmalar ve markalar için ise gerçekten çok büyük bir kayıp. Rekabet koşullarının gittikçe zorlaştığı ve yenilendiği iş dünyasında kurumsal kimlik ve marka oluşturulması ise bugün firmaların en önemli kararlarını oluşturuyor. Kurumsal kimliğiniz ve markalarınız gerektiğinde yenilenmelidir. Bu yüzden yeni nesil teknolojiden yana olan SivasSanayiRehberi.com'un sunduğu hizmetlerden faydalanmak firmanız ve markanız için kaçınılmazdır.
 
2006 yılında arge çalışmalarına başlayıp 2008 yılında çalışmalarını somutlaştıran OfoSoft İnternet ve Bilişim Hizmetleri yaptığı yüzlerce web sitesi ve çözüm önerileri ile Sivas ve Türkiye genelinde tüm firmalarımıza hizmet sunmuştur.
 
Her geçen gün teknolojik gelişimini artıran ve kabuğuna sığmayan OfoSoft İnternet ve Bilişim Hizmetleri şirketlere özel yazılımlar da üretmeye başlamıştır. OfoSoft Birçok sektörün kendi bünyesinde veya bayileri ile ilişkilerinde ihtiyaç duyulan özel yazılımlarını geliştirerek, kuruma özel sistemler oluşturmaktadır.
 
Çözümlerimiz; markalarınızın dolayısıyla da işlerinizin güçlenmesi için tasarlanmaktadır.
 
Hizmet Alanlarımız
 
Kurumsal firmaların birleşmelerinde, yeniden yapılanmalarında, stratejik yapılanma ve düzenlemeler yapılması durumunda, kurumsal kimliğin yenilenmesi-oluşturulması gerekir. Kurumsal kimlik çalışmalarının ana hedefi firma içinde ve dışında iletişim uyumunu sağlamaktır.
 
OfoSoft İnternet ve Bilişim Hizmetleri bilişim pazarında güvenilirliği ve kurumsal müşteri portföyü ile aşağıdaki alanlarda kesintisiz hizmet vermektedir.
 
Profesyonel, Dinamik Sanatsal, Ticari, Kurumsal Web Tasarımı
Logo Tasarım
Danışmanlık Hizmetlerimiz
Banner Tasarımı
İçerik Entegrasyonu
Animasyon
Arama Motorlarına Kayıt ve Optimizasyon
 
Üstün Nitelikli Ekip Ve Çağdaş Altyapı
 
Farklılığımızı yaratan en önemli unsur; mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim, deneyim ve özelliklere sahip, kendini bilişim hizmetine adamış, özverili ve Gerçekçi olmaktan gurur duyan ekibimizdir.
 
OfoSoft İnternet ve Bilişim Hizmetleri çalışanları, değerlerimizi tam olarak yansıtan, çalışanların potansiyellerini en üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olacaktır.
 
Sunduğumuz tüm hizmetlerde mükemmeliyete ulaşmamıza olanak sağlayacak en önemli unsurlardan birisi de çağdaş altyapımızdır. Bu nedenle, teknolojideki gelişmeleri izleyerek, hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırmak için en güncel teknolojilerle altyapımızı sürekli geliştirmekteyiz.
 
Sanal ortamda isim hakkı almak, çalışabilecek bir alan kiralamak ve amaca uygun bir firma profili ortaya oluşturmak, hatta e-ticaret yapmak diğer mecralara göre çok daha kolay, hızlı ve esnektir.
 
Bizim işimiz; sizin o yolları fark etmenizi sağlamaktır.
 
OfoSoft İnternet ve Bilişim Hizmetleri ekibi olarak temel ilkemiz; maksimum müşteri memnuniyeti için en kısa sürede yaratıcı çözümler sunmaktır.
 
 
Siz hazır olduğunuzdaOfoSoft'ta hazırdır...

 

Kurumsal
Bilgi
Gizlilik ve Kullanım
Bizi Takip Edin
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
 
Copyright © 2015-2016 OfoSoft Bilişim      

 

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle